Author: u***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: Nice
顏色: 間色
Price: HK$179.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural & Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 82 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb25033167266085480 |
Author: u***a
Date:
Review: Value for money: Nice
顏色: 間色
Author: k***a
Date:
Review: Suavidade do cabelo: maravilhoso
顏色: 自然色&黑色系
Author: a***9
Date:
Review: Minha peruca é linda vou comprar mais recomendo é cabelo humano
顏色: 間色
Author: m***9
Date:
Review: el color es negro intenso se mira muy bien
顏色: 自然色&黑色系
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.